Dopravní podniky

předchozí   1 2 3 další

Kód výrobku Název výrobku
9881 DP – P – 01 

Pánská parka s ozdobnými sedly s reflexním proužkem, s odnímací vložkou. Zapínání na dvoucestný zip pod légou s druky. Materiál:100% PES s nepromokavou úpravou. Podšívka – 100% PES. Parka má dvě spodní kapsy, jednu náprsní kapsu vodorovnou a jednu středovou kapsu svislou na levém předním díle. Všechny kapsy jsou opatřeny zipy. Ve stojáku je vložena kapuce. V podšívce parky je jedna vnitřní náprsní kapsa. Ve vypínací vložce je také jedna vnitřní náprsní kapsa. Parku i s vložkou je možné prát v pračce dle návodu.

9875 DP – P – 02 

Pánská parka s vypínací flísovou vložkou. Zapínání je na zip pod překladem levého předního dílu s druky. Materiál: 50% PAD,50%BA, podšívka 100% PES. Parka má dvě spodní nakládané kapsy s patkou a bočním pohmatem a dvě horní nakládané kapsy s patkou. Ve stojáku je vložena kapuce. V podšívce parky je jedna vnitřní lištová náprsní kapsa. Na flísové vložce je našita nakládaná náprsní kapsa. Parku i s vložkou je možné prát v pračce dle návodu.

9906 DP – P – 03 

Pánská parka s vypínací vložkou s ozdobnými sedly ze šusťákoviny s reflexními pruhy.Zapínání na kostěný zip pod légou s druky. Materiál:35% BA, 65% PES podšívka 100% PES, sedla a kapuce 100 PAD. Parka má dvě spodní nakládané kapsy s patkou a bočním průhmatem a dvě horní nakládané kapsy s patkou. Ve stojáku je vložena šusťáková kapuce s podšívkou. Na levém podšívkovém díle jsou dvě náprsní kapsy opatřené zapínáním na suché zipy. Na pravém podšívkovém díle je jedna náprsní kapsa se zapínáním na suchý zip. Vypínací vložka má na levém podšívkovém díle dvě náprsní kapsy opatřené zapínáním na suché zipy. Na pravém podšívkovém díle je jedna náprsní kapsa se zapínáním na suchý zip. Parku i s vložkou je možné prát v pračce dle návodu.

0026 DP – P – 04 

Dámská zimní parka se svislými členícími švy, s odepínací kapucí se zapínáním na dvoucestný kostěný zip. Materiál: 100% PES s nepromokavou úpravou. Podšívka – 100% PES. Na předních dílech jsou nakládané kapsy s légou. Rukáv je s manžetou s reflexním proužkem. Zateplená podšívka. Parku lze prát v pračce dle návodu.

0027 DP – P – 05 

Dámská zimní parka se svislými členícími švy, s odepínací kapucí se zapínáním na dvoucestný kostěný zip. Materiál: 100% PES s nepromokavou úpravou. Podšívka – 100% PES. Na předních dílech jsou kapsy umístěny v členících švech. Rukáv je s manžetou s reflexním proužkem. Zateplená podšívka. Parku lze prát v pračce dle návodu.

9901
9903
DP – B – 01 

Pánská krátká bunda s vypínací vložkou,odepínacími rukávy, s ozdobnými sedly ze šusťákoviny s reflexními pruhy. Zapínání na kostěný zip pod légou s druky. Materiál:35% BA,65% PES podšívka 100% PES, sedla a kapuce 100 PAD. Bunda má dvě spodní nakládané kapsy s patkou a bočním průhmatem a dvě horní nakládané kapsy s patkou. Ve stojáku je vložena šusťáková kapuce s podšívkou. Na levém podšívkovém díle jsou dvě náprsní kapsy opatřené zapínáním na suché zipy. Na pravém podšívkovém díle je jedna náprsní kapsa se zapínáním na suchý zip. Spodní okraj bundy je stažen gumou. Vypínací vložka má na levém podšívkovém díle dvě náprsní kapsy opatřené zapínáním na suché zipy. Na pravém podšívkovém díle je jedna náprsní kapsa se zapínáním na suchý zip. Bundu i s vložkou je možné prát v pračce dle návodu.

9948
9950
DP – B – 02 

Pánská krátká bunda s odepínacími rukávy. Zapínání na kostěný zip pod légou s druky. Materiál:55% BA,55 % PAD, podšívka 100% PES. Bunda má dvě spodní nakládané kapsy s patkou a bočním průhmatem a jednu horní nakládanou kapsu s patkou. Na levém podšívkovém díle jsou dvě náprsní kapsy opatřené zapínáním na suché zipy. Na pravém podšívkovém díle je jedna náprsní kapsa se zapínáním na suchý zip. Spodní okraj bundy je stažen gumou. Bundu je možné prát v pračce dle návodu.

9933
9934
DP – B – 03 

Pánská krátká bunda s vypínací vložkou,odepínacími rukávy. Zapínání na kostěný zip pod légou s druky. Materiál:50% BA,50% PAD, podšívka 100% PES. Bunda má dvě spodní lištové kapsy. Na levém díle je lišta pro umístění loga firmy. Na levém podšívkovém díle je jedna náprsní lištová kapsa. Spodní okraj bundy a dolní okraj rukávů je stažen 9941m díle jednu náprsní kapsu. Bundu i s vložkou je možné prát v pračce dle návodu.

9941
9950
DP – B – 04 

Pánská krátká bunda s vypínací vložkou,odepínacími rukávy, s nárameníky. Zapínání na kostěný zip pod légou s druky. Materiál:100% PES, podšívka 100% PES. Bunda má dvě spodní nakládané kapsy s patkou a bočním průhmatem a dvě horní nakládané kapsy s patkou. Ve stojáku je vložena šusťáková kapuce s podšívkou. Na obou podšívkových dílech jsou nakládané náprsní kapsy opatřené zapínáním na suchý zip.Spodní okraj bundy je stažen úpletem. Vypínací vložka má na na obou dílech nakládané náprsní kapsy opatřené zapínáním na suchý zip. Bundu i s vložkou je možné prát v pračce dle návodu.

9835 DP – K – 01 

Pánské klasické kalhoty se dvěma bočními dvou výpustkovými kapsami. Jedna zadní kapsa s patkou, poutka na řemen,  stahovačky s kalhotovou sponou pro regulaci pasu. Materiál: 44% vlna,  54 % Pes,  2 % lycra. Kalhoty lze prát v pračce dle návodu

9895 DP – K – 02 

Pánské kalhoty sportovního typu s odepínacími nohavicemi. Dvě klínové kapsy na předních dílech, jedna zadní kapsa s patkou.Dvě stehenní kapsy s patkou. Poutka na řemen. Materiál: 44% vlna,  54 % Pes, 2 % lycra. Kalhoty lze prát v pračce dle návodu.

9899 DP – K – 03 

Pánské klasické kalhoty se dvěma klínovými kapsami. Jedna zadní kapsa s patkou, poutka na řemen. Kalhoty jsou v pase vybaveny autosponou s posuvným páskem pro regulaci pasu. Materiál: 44% vlna,  54 % Pes, 2 % lycra. Kalhoty lze prát v pračce dle návodu.

9912 DP – K – 04 

Pánské klasické kalhoty se dvěma klínovými kapsami. Jedna zadní kapsa s lištovou kapsou se suchým zipem, poutka na řemen. Kalhoty jsou přes boky staženy gumou. Materiál: 44% vlna, 54 % Pes, 2 % lycra. Kalhoty lze prát v pračce dle návodu.

9922 DP – K – 05 

Pánské kalhoty sportovního typu, délka pod kolena.Dvě klínové kapsy na předních dílech,jedna zadní kapsa s patkou.Dvě stehenní kapsy s patkou. Poutka na řemen. Kalhoty jsou přes boky staženy gumou. Materiál: 44% vlna, 54 % Pes, 2 % lycra. Kalhoty lze prát v pračce dle návodu.

9920 DP – K – 06

Pánské kalhoty sportovního typu, délka nad kolena. Dvě klínové kapsy na předních dílech, jedna zadní kapsa s patkou. Dvě stehenní kapsy s patkou. Poutka na řemen. Kalhoty jsou přes boky staženy gumou. Materiál: 44% vlna, 54 % Pes, 2 % lycra. Kalhoty lze prát v pračce dle návodu.

0024 DP – K – 07 

Dámské klasické kalhoty se dvěma lištovými kapsami. Poutka na řemen. Různé barvy. Materiál: 44% vlna,  54 % Pes, 2 % lycra. Kalhoty lze prát v pračce dle návodu.

0031 DP – K – 08 

Dámské kalhoty sportovního typu, délka pod kolena. Dvě klínové kapsy na předních dílech.  Dvě stehenní kapsy s patkou. Poutka na řemen. Kalhoty jsou přes boky staženy gumou. Materiál: 44% vlna, 54 % Pes, 2 % lycra. Kalhoty lze prát v pračce dle návodu.

9988 DP – K – 09 

Dámská sukně rovného střihu s podšívkou a rozparkem v zadním díle. Zapínání na středu zadního dílu. Různé barvy. Materiál: 44% vlna, 54 % Pes, 2 % lycra. Sukni lze prát v pračce dle návodu.

předchozí   1 2 3 další